Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakiego smartfona kupić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • koledzy od windowsów - jak wyeksportować rejestr połączeń w wp8.1? mam do zrobienia przesiadkę wp-> android i za wuja nie widzę możliwości, żeby cokolwiek z rejestrem zrobić

    ps. nie polecam automatu do importu kontaktów na konto googla z outlooka - w moim wypadku znakomicie zaimportowało wszystkie tysiąc kontaktów. szkoda, że tylko nazwy, bez numerów tel :lol: zdecydowanie skuteczniej i niewiele wolniej jest kliknąć na koncie outlook'owym eksport do csv i zaimportować plik w gmailu

    Komentarz


    • ma ktoś może Nokia Lumia? z windowsem?
      jeżeli tak to czy lepszy jest ten system w telefonie?
      Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

      Komentarz


      • Mam 635. Spokojnie się przyzwyczaiłem. Wszystko chodzi płynnie.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Zamieszczone przez krokusek44
          ma ktoś może Nokia Lumia? z windowsem?
          jeżeli tak to czy lepszy jest ten system w telefonie?
          Zależy czego oczekujesz od systemu. WM nie jest idealny (jak zresztą każdy system). Największa wada, to kiepskie wsparcie deweloperów, a co za tym idzie mała ilość aplikacji w sklepie, albo ich kiepska jakość, nie najwyższych lotów przeglądarka. Największa zaleta, to płynnie działający stabilny system, bezpieczny i prosty.
          2004 Renault Thalia 1.4 RT,
          2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
          2009 Renault Clio MTV 1.4
          2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
          2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

          Komentarz


          • a co teraz z WM polecacie. mojej żonie pobiła sie lubia 625 i trzeba kupic cos nowego. tak ok 5'. szału byc nie jeżeli chodzi o parametry bo ten co miała był wystarczajacy. interesuje ja coś co jest w dobrej cenie w relacji do podzespołów.
            BYŁA o1 rs
            BYŁA o2 1.6
            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

            Komentarz


            • Lumia 640.
              2004 Renault Thalia 1.4 RT,
              2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
              2009 Renault Clio MTV 1.4
              2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
              2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

              Komentarz


              • Zamieszczone przez czto
                Lumia 640.
                Dali mi taką służbową w dual simie. O ile nie za bardzo trawię WM to przyznam, że telefon jest przyjazny w użytkowaniu.
                Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
                Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

                Komentarz


                • dzięki
                  BYŁA o1 rs
                  BYŁA o2 1.6
                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez arturas03
                    Zamieszczone przez czto
                    Lumia 640.
                    Dali mi taką służbową w dual simie. O ile nie za bardzo trawię WM to przyznam, że telefon jest przyjazny w użytkowaniu.
                    jesli nie korzystasz np. z google maps to ok, bo na wm ich nie otworzysz… dodatkowo w lipcu konczy sie wsparcie dla here maps.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez bl
                      jesli nie korzystasz np. z google maps to ok, bo na wm ich nie otworzysz… dodatkowo w lipcu konczy sie wsparcie dla here maps.
                      ... dla WM10, nie dla WM8.1
                      2004 Renault Thalia 1.4 RT,
                      2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
                      2009 Renault Clio MTV 1.4
                      2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
                      2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

                      Komentarz


                      • a ja mam dość telefonów/smartfonów zrobionych z gównolitu, rozpadających się i pękających po jednym upadku, różnej maści....i dziś zakupiłem takie coś, jako, że z neta w telefonie, ani z navi nie korzystam, tylko do dzwonienia i esów mi służy - czyli do tego, do czego powinien służyć telefon




                        Według mnie nie ma siły, żeby takie delikatne urządzenie jak smartfon z dużym wyświetlaczem długo wytrzymał, zresztą to ma się rozpaść szybko. Lepiej sobie walnąć tableta i normalną komórkę....a nie te smartfon. No chyba, że ktoś zainwestuje w Cat Smartfon :lol: , choć on i tak gorszy od klasycznego

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez czto
                          Zamieszczone przez bl
                          jesli nie korzystasz np. z google maps to ok, bo na wm ich nie otworzysz… dodatkowo w lipcu konczy sie wsparcie dla here maps.
                          ... dla WM10, nie dla WM8.1
                          czyli dla 8.1 będa na razie aktualizacje map?

                          A w 10 jest darmowa navi HERE+?
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez sew1981
                            a ja mam dość telefonów/smartfonów zrobionych z gównolitu, rozpadających się i pękających po jednym upadku, różnej maści....i dziś zakupiłem takie coś (...)
                            Miałem tego CATa przez kilka dni bo chciałem coś takiego kupić córce na obóz harcerski.
                            Owszem, wykąpać w wodzie można, jak upadnie to się nie stłucze, ale ogólnie rzecz biorąc moim zdaniem to straszne gówno nie telefon.
                            Jakość połączeń tragiczna. Ani mnie nie było słychać, ani ja nie rozumiałem co do mnie mówią.
                            Dzwonki masakra. I nie mam piętnastu lat, żeby to miało dla mnie kluczowe znaczenie, ale ten ten telefon ma takie dzwonki, że lepiej jak nie dzwoni. Najciekawszy dzwonek (jedyny możliwy do przyjęcia) to dźwięk pracującego spychacza.
                            Aparat beznadziejny, lepiej gdyby go nie było. Nie jestem fanem aparatów w telefonach, ale w przypadku tego telefonu lepiej wziąć ołówek i naszkicować.
                            Latarka? nie nawet latarki nie da się pochwalić.
                            Gabaryty - cegiełka, bardzo niewygodna do noszenia w kieszeni. Kształt obudowy również niewygodny, nieporęczny, jakiś taki kanciasty.
                            Naprawdę, wyjątkowo mało przyjazny telefon.
                            Telefon dla pasjonatów survivalu, na sytuacje w których telefon nie jest absolutnie potrzebny. Na co dzień nie wyobrażam sobie z niego korzystać.
                            Córka ze łzami w oczach prosiła, żeby jej tego nie kupować...
                            Później myślałem, że może lepszy byłby jakiś pancerny MyPhone Hammer z tych, które były dostępne w Biedronce, ale Hammer ma tylko lepszą cenę. Reszta jest jeszcze słabsza.

                            sew1981, moim zdaniem nie warto. Jeśli możesz to zwróć szybko ten telefon i poszukaj Samsunga Solida.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Voit
                              poszukaj Samsunga Solida.
                              to samo chciałem napisać. Solid będzie znacznie lepszy o CAT-a. Od roku mój syn używa Solida i problemy z komórką się skończyły ( przed Samsungiem dwa smartfony zostały poddane procesowi utylizacji )

                              Seat Leon ST FR by mirek_p11

                              Fotki
                              Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                              Fotki

                              Komentarz


                              • re

                                Też jestem na etapie zmiany telefonu i wybór padł chyba na Nexusa 5X, czy ktoś z Was może go posiada i może coś napisać o nim- na necie opinie są różne.

                                Z góry dzięki.
                                pozdrawiam Macek

                                Komentarz


                                • Ja używam od roku Lumii 735, obecnie z Win 10. Telefonu używam do dzwonienia, sms, navi, messengera, czasem internet, FB i youtube z apki Tubecast.
                                  Nawet nie myslę o zmianie na androida.
                                  Fakt, że po instalacji Win 10 system lekko zwolnił i bateria trzyma o ok 25% krócej. Teraz nie ma szans, żeby tel wytrzymał 2 doby bez ładowarki.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez ruwado
                                    Zamieszczone przez czto
                                    Zamieszczone przez bl
                                    jesli nie korzystasz np. z google maps to ok, bo na wm ich nie otworzysz… dodatkowo w lipcu konczy sie wsparcie dla here maps.
                                    ... dla WM10, nie dla WM8.1
                                    czyli dla 8.1 będa na razie aktualizacje map?

                                    A w 10 jest darmowa navi HERE+?
                                    Dla WM10, Here znika. Mają się pojawić Mapy Windows, cokolwiek to oznacza.
                                    Dla WM8.1 Here zostaje, ale bez wsparcia.

                                    Jeśli nie będzie sensownej alternatywy, to chyba trzeba się przeprosić z zielonym robocikiem. A szkoda, bo po rocznej przygodzie z MS i Lumią bardzo mi się ten duet podoba.
                                    2004 Renault Thalia 1.4 RT,
                                    2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
                                    2009 Renault Clio MTV 1.4
                                    2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
                                    2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

                                    Komentarz


                                    • A mapy Windows dla WM 10 będą za free z licencją globalną i navi?
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Nie wiem.
                                        2004 Renault Thalia 1.4 RT,
                                        2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
                                        2009 Renault Clio MTV 1.4
                                        2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
                                        2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

                                        Komentarz


                                        • Voit, Voit, ups....zaraz go dopiero rozpakowuje, bo wcześniej nie miałem czasu. No zobaczę, w testach go chwalą, Solid widzę, że podobna cena. Wyjmę, potestuje, ocenie, może wymienię jak nie będzie mi leżał. Mam teraz też zwykłą nokie jakąś 200 coś tam, nie smartfona, może różnicy nie będzie w jakości połączeń. Tylko nokia mnie wkurza, bo się rozłącza kiedy chce, jest padnięta, oddam na gwarancji - już druga ten sam problem.

                                          Komentarz


                                          • Witam
                                            czy ktoś z forum użytkuje "xiaomi Redmi3"?
                                            Xiaomi to 3 producent w Chinach (na świecie?), smartfon na androidzie, produkcja I 2016, mam opinie jednego użytkownika, bawiłem się ok 10 min. jego telefonem. Bardzo mi się podobał.
                                            Muszę w tym miesiącu kupić nowego. Rewelacyjne dane techniczne, opinie na stronie sprzedawcy też dobre, obecna cena ok. 675.

                                            Potrzebuję opinii użytkownika (z wadami tego telefonu)
                                            Pozdrawiam
                                            McKrak

                                            Komentarz


                                            • rozpakowałem, włączyłem, zacząłem użytkowanie. przekopiowałem numery etc, menu archaiczne, proste, nawet można powiedzieć zbyt proste, jak w starych fonach. Mi to akurat się podoba. Jakość połączeń trochę kiblowata tak jak piszecie, ale w porównaniu do zwykłej nokii wcale gorsza na moje ucho nie jest, albo bardzo nieznacznie. Także w wymiany nie będę się bawił :wink:

                                              Komentarz


                                              • sew1981, jak Ci pasuje to OK.
                                                Jednego można być pewnym - bydle jest pancerne.
                                                Kolega, który użyczył mi swojego CATa do testów, podziela moje zdanie o tym telefonie, ale on ma ten komfort, że na co dzień używa innego aparatu, a CATa kupił sobie do zabawy w off-road.
                                                ...Ale opowiadał mi śmieszną historię ze sklepu.
                                                Pani, która sprzedawała ten telefon zaproponowała... Dodatkowe ubezpieczenie. - Wie Pan jak to jest, czasem telefon upadnie na chodnik i nieszczęście...
                                                Kolega zapytał, czy ubezpieczenie obejmuje wymianę uszkodzonej płyty chodnikowej.



                                                I jeszcze jedno - uważaj podczas wyjmowania baterii. Wychodzi ciężko, a przy próbie podważania łatwo ją uszkodzić.

                                                Komentarz


                                                • od miesiąca uzywam K10000 Oukitell
                                                  Zapominam o ładowaniu baterii.
                                                  bateria - 12dni jak mało uzywam
                                                  jak katuje , i skype online przez 12h na dobe , wytrzymuje 7 dni

                                                  Komentarz


                                                  • A One+ X ktoś słyszał, używał, ma? Może polecić albo odradzić?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X